EVROOKNA
Додаткові послуги від компанії EVROOKNA
|
Заміна скла
Покраска та ламінація
Ролети захисні

Козирьки та відливи

Заміна склопакета
Якщо вам розбили склопакет, або ви хочете поліпшити характеристики вікон, не обов’язково починати відкладати гроші на купівлю нового вікна. Набагато дешевше і швидше замінити склопакет.
Якщо заміна на єнергозберігаючі
Якщо розбили скло

Додатково до вікон

Ми не тільки виготовляємо вікна, а ще й робимо вікна краще та стильніше
Ламінація ПВХ
Якщо вам потрібні вікна унікального кольору або фактури. Ви можете замовити послугу ламінування ПВХ. Ми підберемо для вас найкращий варіант, грунтуючись на ваших побажаннях. Для ламінування вікон і дверей, ми використовуємо різні стресостійкі і антивандальні плівки.
Ролети на вікна
Якщо вам потрібна додаткова безпека для ваших вікон, ми з радістю встановимо вам захисні ролети. На вибір є різні системи, ручні і автоматичні. Також ролети можливо зробити будь-якого кольору, щоб ваш стильний фасад залишився саме таким.
Козирьки та відливи
Багато клієнтів звертаються до нас вже після монтажу вікон, так як з'являється додаткова потреба у встановленні козирьків та відливів, особливо після оздоблення нового балкона. То ж щоб ні сніг, ні дощ, не заважали вам насолоджуватись новим ремонтом, потурбуйтеся заздалегідь.

Потрібен безкоштовний замір або консультація?

Залиште свій телефон, наші менеджери нададуть вам змістовну консультацію, забронюють зручний час для заміру або допоможуть обрати найкращій профіль та фурнітуру.
Потрібен замір?
Давай оберемо зручний час для тебе і наш майстер все зробить!
Оберіть зручний день
Оберіть зручний час
Замір проводиться безкоштовно!