EVROOKNA
Додаткові послуги від компанії EVROOKNA
|
Заміна скла
Покраска та ламінація

Ролети,жалюзі,сітки. Підвіконня,відливи

Заміна склопакета
Якщо вам розбили склопакет, або ви хочете поліпшити характеристики вікон, не обов’язково починати відкладати гроші на купівлю нового вікна. Набагато дешевше і швидше замінити склопакет.
Якщо заміна на єнергозберігаючі
Якщо розбили скло

Додатково до вікон

Ми не тільки виготовляємо вікна, а ще й робимо вікна краще та стильніше
Тканинні ролети та жалюзі
Тканинні ролети та жалюзі на будь-який смак та гаманець. Великий вибір тканин : день/ніч та звичайні тканини різної щільності. Різні кольори та системи. Найнижчі ціни в регіоні та швидкі строки виробництва.
Москітні сітки
Москітні сітки захистять вас від комах та цвітіння. Великий вибір кольорів, найнижчі ціни в регіоні та швидкі строки виробництва
Ламінація ПВХ
Якщо вам потрібні вікна унікального кольору або фактури. Ви можете замовити послугу ламінування ПВХ. Ми підберемо для вас найкращий варіант, грунтуючись на ваших побажаннях. Для ламінування вікон і дверей, ми використовуємо різні стресостійкі і антивандальні плівки.
Козирьки та відливи
Багато клієнтів звертаються до нас вже після монтажу вікон, так як з'являється додаткова потреба у встановленні козирьків та відливів, особливо після оздоблення нового балкона. То ж щоб ні сніг, ні дощ, не заважали вам насолоджуватись новим ремонтом, потурбуйтеся заздалегідь.

Потрібен безкоштовний замір або консультація?

Залиште свій телефон, наші менеджери нададуть вам змістовну консультацію, забронюють зручний час для заміру або допоможуть обрати найкращій профіль та фурнітуру.